Haberler-2

İMES OSB MÜKEMMELİYET MERKEZİ'NDEN HABERLER

Bakandan İMES OSB Mükemmeliyet Merkezine Tam Destek

23 Şubat 2019 tarihinde Kocaeli Sanayi Odası’nda İstişare Toplantısı’na katılan Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank çalışmalarını sürdürdüğümüz İMES OSB Mükemmeliyet Merkezi Projemize destek olacaklarını ve bu projenin “Umudun şehri” Kocaeli’nin ve Türkiye’nin geleceği olacağını vurguladı.

daha fazla oku
Bölgemize Önemli Ziyaret

Bölgemiz hakkında önemli bilgilerin paylaşıldığı sunumla devam eden toplantıda hazırlıklarında son aşamaya gelinen Mükemmeliyet Merkezi Projesi detayları ele alındı.

daha fazla oku
İMES OSB Mükemmeliyet Merkezi’nden Ankara Atağı

izibilitede sona gelindi, Mükemmeliyet Merkezi uygulamaya geçmeye hazır.

daha fazla oku
İMES Eğitim Sanayi İş Birliği Çalışmalarında Bir Yenisi Daha

İMES OSB ve Kocaeli – Gebze STFA Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi arasında kurumsal işbirliğinin sağlanması amacıyla bugün(25.10.2018) İşbirliği Protokolü imzalandı.

daha fazla oku
Mükemmeliyet Merkezi’nde Sona Gelindi

Bölgemizde yapılması planlanan Uygulamalı İleri Mühendislik Mükemmeliyet Merkezi Projemiz’de sona gelindi. MARKA Genel Sekreteri Mustafa ÇÖPOĞLU ve ekibinin katılımı ile gerçekleşen toplantıda proje hazırlık süreci gözden geçirildi. Mutabakat Metni imzalanan proje, kısa sürede tamamlanması planlanan Fizibilite Raporu ile nihai halini alacak.

daha fazla oku
İMES’te Mükemmeliyet Merkezi Çalıştayı

İMES Organize Sanayi Bölgesi geçtiğimiz gün düzenlediği İleri Uygulamalı Mühendislik Mükemmeliyet Merkezi Fizibilite Etüdü Çalıştayı’nda çok sayıda kurum temsilcisiyle bir araya geldi.

daha fazla oku