İMES OSB MÜKEMMELİYET MERKEZİ

Haberler-4

İMES OSB MÜKEMMELİYET MERKEZİ'NDEN HABERLER

Gebze Teknik Üniversitesi ve İMES Organize Sanayi Bölgesi yöneticileri arasında gerçekleşen toplantıda Üniversite – Sanayi işbirliği ele alındı.

Bölgemizde, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Güdümlü Proje desteği çerçevesinde kurulacak Mükemmeliyet Merkezimiz Nitelikli ara eleman yetiştirilmesi ve firmalarımızın ortak kullanımı için Ar-Ge ,Test, Ölçüm ve Yazılım desteği sunacak Projemizin Paydaşı konumunda bulunan Gebze Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Haluk GÖRGÜN, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Babür ÖZÇELİK ve Gebze Teknoloji Transfer Ofisi Müdürü Abdurahman GÜNGÖR ….

daha fazla oku
IPA Avrupa Birliği hibe projesinin ayrıntıları görüşüldü.

Yönetim Kurulu Başkanımız Sn İrfan Küçükkay, Başkanvekilimiz Ahmet Tokkan ve Bölge Müdürümüz Musa Turan, Sanayi Bölgeleri Genel Müdürü Yaşar Öztürk’ü ziyaret ederek bölgemizde yapılması planlanan Genel Kurul çalışmaları ile ilgili görüş alışverişinde bulundu. Daha sonra Sanayi Genel Müdürü Zübeyde Çağlayan’ı ziyarette eden heyetimiz Organize Sanayi Bölgemizde yapılması planlanan “Sanayi ve Üretimin niteliğini …

daha fazla oku
İMES OSB Yönetim Kurulundan Gebze Teknik Üniversitesi’ne Ziyaret

Yönetim Kurulu Başkanımız Sn İrfan Küçükay, Başkan vekilimiz Ahmet Tokkan, Yönetim Kurulu üyelerimiz Enver Kaya, Kerim Çolakoğlu,Ahmet Şahin, Bölge Müdür Yardımcımız Onur Kesici ve Proje Danışmanımız Burak Diler Gebze Teknik Üniversitesini ziyaret etti.

daha fazla oku
Ar-Ge ve İnovasyona Odaklanan İMES OSB Mükemmeliyet Merkezi Kuracak

Türkiye sanayisinin cazibe merkezi olma yolunda emin adımlarla büyüyen İMES OSB, Mükemmeliyet Merkezi kuracak. İMES OSB Yönetim Kurulu Başkanı İrfan Küçükay, Mükemmeliyet Merkezi ile oluşturacakları yeni modelin Türkiye’deki tüm OSB’lere örnek bir proje olacağını söylüyor.

daha fazla oku
MARKA ile Yürütülen Nitelikli Ara Eleman Yetiştirme Programı İstişare Toplantıları Devam Ediyor

İMES Organize Sanayi Bölgemizin nitelikli ara eleman ihtiyacının çözüme kavuşturulması ve Bölgemiz firmaları için hayati öneme haiz nitelikli eleman desteğinin sağlanabilmesi adına “İMES OSB NİTELİKLİ ARA ELEMAN YETİŞTİRME MERKEZİ” Projesi Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Güdümlü Proje Destekleri Programı desteğiyle hayata geçirilmesi hedeflenmektedir. Bu bağlamda başta İmes OSB Yönetim Kurulu Başkanımız Sn: İrfan Küçükay, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Kerim ÇOLAKOĞLU, Ahmet SÖZER, Ahmet ŞAHİN, Bölge Müdürümüz Musa TURAN Bölge Müdür Yardımcımız Onur KESİCİ…

daha fazla oku
Exit mobile version